Prečo sa oplatí objednať fotoknihu u nás

Ponúkame Vám na výber niekoľko variantov navrhovania fotokníh.

Najjednoduchší variant - pošlete nám svoje fotografie, pričom si vopred zvolíte formát, väzbu a počet strán fotoknihy. Každá fotografia sa umiestňuje na osobitnej strane alebo na dvojstrane, môže zaberať celú stranu alebo sa rozprestierať na jednoduchom pozadí. Každú fotografiu môžete doplniť nápisom, ale môžete ju ponechať aj bez titulov. V takomto prípade neplatíte vonkoncom nič - služba je absolútne bezplatná.

Pokiaľ chcete získať exkluzívny a neopakovateľný produkt, odporúčame Vám obrátiť sa na našich profesionálnych dizajnérov, ktorí akceptujú všetky Vaše želania a predstavy o budúcom projekte. V rukách budete mať zaručene unikát v podobe neopakovateľnej, jedinečnej fotoknihy, ktorá bude nepochybne lepšia, ako keby ste ju tvorili sami.

Keď sa Vám zdá zaujímavejšie objavovať vlastný tvorivý potenciál, využite náš online editor tvorby fotokníh. Naši spolupracovníci zabezpečia včasnú tlač a doručenie v rámci Slovenskej republiky poštou alebo kuriérskou službou.

Garantujeme najvyššiu kvalitu tlače a väzby každej fotoknihy.

Veľký výber formátov a väzieb Vám umožňuje zadať objednávku s orientáciou na prijateľný rozpočet fotoknihy. Môžete sa rozhodnúť pre lacnejšie produkty alebo si kúpiť exkluzívnu knihu.

Fotokniha objednaná u nás - to je kvalitné vydanie, ktoré vydrží veľa rokov a bude mať z neho radosť nielen jedna generácia. Pracujeme na najnovších zariadeniach a používame výlučne profesionálne materiály.