O nás Formáty Väzby Vytvoriť Kontakt VOP Tarawera Print VOP Tarawera Design OOÚ Tarawera Print OOÚ Tarawera Design
Všetky fotoknihy Fotozošit BooXTer BooXTer Plus Fotomount Poštovné

Čo je fotokniha a prečo sa Vám oplatí ju objednať u nás

Čo je fotokniha

Fotokniha je súčasný a štýlový variant fotoalbumu, uchovávajúci Vaše spomienky a zážitky.

Súčasný svet sa neuveriteľne rýchlo mení, nové technológie pretvárajú zaužívané predstavy o tradičných spôsoboch prijímania a odrážania skutočnosti, ktorá nás obklopuje. Vinylové platne boli nahradené prehrávačmi MP3, videotechniku vytlačili DVD-rekordéry, filmové fotoaparáty vystriedala digitálna kamera a fotografie sa uchovávajú na elektronických nosičoch, pričom množstvo fotografií vo Vašej zbierke obmedzuje iba kapacita týchto nosičov. No v tomto prípade je ich prezeranie bez príslušného zariadenia veľmi zložité. Pri tvorbe fotokníh si vyberáte len najlepšie momenty a rekonštruujete ucelené a úplné obrazy pamätných udalostí. Je pohodlnejšie a lepšie ukazovať hosťom a známym fotografie uchovávané vo forme fotokníh.

Kedysi panoval názor, že najlepším darom je kniha. Fotokniha je veľkolepý a neopakovateľný variant darčeka k narodeninám, pamätnému dátumu alebo významnému sviatku. Takýmto prezentom sa bezpochyby odlíšite od ostatných a Váš dar zostane v pamäti.

Fotografie si môžete roztriediť a zostaviť v chronologickej, zemepisnej, osobnej alebo inej postupnosti podľa želania. Keď si vyberiete štýl, dizajn a tému budúcej fotoknihy, získate názornú predstavu, ako bude vyzerať.

Fotokniha bude dlhé roky uchovávať najlepšie momenty Vášho života, preto je veľmi dôležité urobiť optimálny výber

Predovšetkým sa rozhodnite pre formát fotoknihy - môže to byť neveľká fotogaléria, ale aj objemný foliant. Čím vyššie je rozlíšenie fotografií, tým väčší je formát, na ktorom bude možné ich umiestniť. Ak nie je kvalita fotografií taká vysoká, ako by ste si želali, môžete vytvoriť koláž alebo jednoducho zhromaždiť niekoľko snímok na jednej strane.

Na cenu fotoknihy vplýva aj väzba. Roztváranie knihy v 180-tich stupňoch umožňuje zobrazenie na celej dvojstranke. Takáto kniha sa pohodlne drží v rukách a môžu v nej výborne listovať najmä deti. K nepochybným výdobytkom technológie Fotomount patria pevné stránky, ktoré sa neošúchajú a nezničia.

Tematika fotoknihy môže byť rôzna: deti, domáci miláčikovia, promócia, svadba, história lásky, sviatok, jubileum, podniková akcia, retroštýl, cestovanie, prezentácia, kuchárske recepty, jedálny lístok, záľuby, zbierka, archív atď.

U nás nájdete dostatočné množstvo šablón stránok, rámčekov, clipartov, pozadí a ďalších nástrojov na vytvorenie neopakovateľného produktu, kde ani jedna fotografia nevyjde nazmar a bude dôstojne pôsobiť vo fotoknihe ľubovoľného formátu.

Rozhodnite sa pre počet strán - čím viac fotografií chcete použiť pri vytvorení fotoknihy, tým viac strán bude obsahovať a tým vyššia bude jej cena. Na jednej stránke môže byť len jedna alebo i niekoľko snímok - to závisí od vás.

Fotokniha s ľubovoľnou väzbou, obálkou s možnosťou potlače a laminovaným povrchom na tvrdých doskách pôsobí solídne, neopakovateľne, impozantne a nenechá ľahostajným ani toho najnáročnejšieho labužníka. Pretrvá roky a bude Vás stále tešiť svojou vysokou kvalitou a peknou úpravou.

Prečo sa oplatí objednať fotoknihu u nás

Objavte vlastný tvorivý potenciál, využite náš online editor tvorby fotokníh. Naši spolupracovníci zabezpečia včasnú tlač a doručenie v rámci Slovenskej republiky poštou alebo kuriérskou službou.

Garantujeme najvyššiu kvalitu tlače a väzby každej fotoknihy.

Veľký výber formátov a väzieb Vám umožňuje zadať objednávku s orientáciou na prijateľný rozpočet fotoknihy. Môžete sa rozhodnúť pre lacnejšie produkty alebo si kúpiť exkluzívnu knihu.

Fotokniha objednaná u nás - to je kvalitné vydanie, ktoré vydrží veľa rokov a bude mať z neho radosť nielen jedna generácia. Pracujeme na najnovších zariadeniach a používame výlučne profesionálne materiály.