O nás Formáty Väzby Vytvoriť Kontakt VOP Tarawera Print VOP Tarawera Design OOÚ Tarawera Print OOÚ Tarawera Design
Všetky fotoknihy Fotozošit BooXTer BooXTer Plus Fotomount Poštovné

Formáty

Na šírku

A5 Panorama (215x150 mm)

A4 Album (300x215 mm)

A3 Album XL (430x295 mm)

Dokonale univerzálny formát. V knihe s týmto formátom môžete predĺžiť život naskenovaným starým papierovým fotografiám. Každý prežitý víkend je osobitný príbeh. Víkendy v prírode alebo nezabudnuteľná noc v niektorom z klubov - dojmy nevyblednú a spomienky neupadnú do zabudnutia. Formát danej fotoknihy je dostatočne kompaktný a vďaka vhodne zvolenému pomeru výšky a šírky strany sa v nej listuje ľahšie a pohodlnejšie.

Formát tejto fotoknihy umožňuje umiestňovať veľké panoramatické fotografie alebo koláže Vašich fotografií s nadpismi. Tento typ je najvhodnejší pre profesionálne zábery prírody, ale aj pre svadobné, rodinné, romantické a promočné fotoknihy.

Najexkluzívnejší a najluxusnejší formát. Predpokladá rozmiestnenie vysokoumeleckých profesionálnych fotografií alebo koláží. Svadba, jubileum, zbierka, mestská krajina - tu môžete sprostredkovať život v celej jeho kráse.


Na výšku

A5 Basic (155x205 mm)

A4 Portrait (215x300 mm)

A3 Portrait XL (300x430 mm)

Kniha s týmto formátom predstavuje vynikajúcu voľbu pre vytvorenie neveľkého prehľadu série momentov, ktorými je naplnený náš život. Pohodlný a praktický formát pre detskú fotoknihu, ale i fotoknihu zasvätenú odpočinku či výletu. Výborne sa v nej budú prezerať horizontálne fotografie Vašej ratolesti. Je to tiež ideálny variant pre knihy obľúbených receptov.

Formát fotoknihy je určený pre mimoriadne významné udalosti v živote. Umožňuje zostaviť fotoalbum s profesionálnymi fotografiami zaberajúcimi na stránke veľký priestor. Zatvorená kniha pôsobí solídne a draho. Svadba, narodenie dieťaťa, nová kapitola v živote, umelecké portfólio - označte začiatok nového veľkým písmenom a zvoľte si veľký formát.

Formát fotoknihy je určený pre profesionálne fotografie. Fotogaléria, katalóg pamiatok, svadba, viacstupňové koláže, umelecké portfólio - tu môžete sprostredkovať život v celej jeho kráse.


Štvorcové

Quatro (215x210 mm)

Maxi (300x300 mm)

Európsky formát je zaujímavý pre ľudí, ktorí vedú aktívny život. Hodí sa na fotoreportáže z ciest a sviatkov. Väčšia plocha umožňuje umiestniť viac fotografií na jednej dvojstrane, viac klipartov a komentárov k fotografiám.

Formát tejto knihy umožňuje zdôrazniť aj najmenšie detaily profesionálnych snímok. Je ideálny pre svadobnú a veľkú rodinnú fotoknihu alebo fotoreportáž zo zaujímavých ciest - každá fotografia bude pôsobiť veľkolepo.