O nás Formáty Väzby Vytvoriť Kontakt VOP Tarawera Print VOP Tarawera Design OOÚ Tarawera Print OOÚ Tarawera Design
Všetky fotoknihy Novinka 2018! Fotokniha s neohybnými hárkami Fotozošit BooXTer BooXTer Plus Špirálová Fotomount Poštovné Fotogaléria

Formáty

Na šírku

A5 Panorama (215x150 mm)

A4 Album (300x215 mm)

A3 Album XL (430x295 mm)

Dokonale univerzálny formát. V knihe s týmto formátom môžete predĺžiť život naskenovaným starým papierovým fotografiám. Každý prežitý víkend je osobitný príbeh. Víkendy v prírode alebo nezabudnuteľná noc v niektorom z klubov - dojmy nevyblednú a spomienky neupadnú do zabudnutia. Formát danej fotoknihy je dostatočne kompaktný a vďaka vhodne zvolenému pomeru výšky a šírky strany sa v nej listuje ľahšie a pohodlnejšie.

Formát tejto fotoknihy umožňuje umiestňovať veľké panoramatické fotografie alebo koláže Vašich fotografií s nadpismi. Tento typ je najvhodnejší pre profesionálne zábery prírody, ale aj pre svadobné, rodinné, romantické a promočné fotoknihy.

Najexkluzívnejší a najluxusnejší formát. Predpokladá rozmiestnenie vysokoumeleckých profesionálnych fotografií alebo koláží. Svadba, jubileum, zbierka, mestská krajina - tu môžete sprostredkovať život v celej jeho kráse.


Na výšku

A5 Basic (155x205 mm)

A4 Portrait (215x300 mm)

A3 Portrait XL (300x430 mm)

Kniha s týmto formátom predstavuje vynikajúcu voľbu pre vytvorenie neveľkého prehľadu série momentov, ktorými je naplnený náš život. Pohodlný a praktický formát pre detskú fotoknihu, ale i fotoknihu zasvätenú odpočinku či výletu. Výborne sa v nej budú prezerať horizontálne fotografie Vašej ratolesti. Je to tiež ideálny variant pre knihy obľúbených receptov.

Formát fotoknihy je určený pre mimoriadne významné udalosti v živote. Umožňuje zostaviť fotoalbum s profesionálnymi fotografiami zaberajúcimi na stránke veľký priestor. Zatvorená kniha pôsobí solídne a draho. Svadba, narodenie dieťaťa, nová kapitola v živote, umelecké portfólio - označte začiatok nového veľkým písmenom a zvoľte si veľký formát.

Formát fotoknihy je určený pre profesionálne fotografie. Fotogaléria, katalóg pamiatok, svadba, viacstupňové koláže, umelecké portfólio - tu môžete sprostredkovať život v celej jeho kráse.


Štvorcové

Quatro (215x210 mm)

Maxi (300x300 mm)

Európsky formát je zaujímavý pre ľudí, ktorí vedú aktívny život. Hodí sa na fotoreportáže z ciest a sviatkov. Väčšia plocha umožňuje umiestniť viac fotografií na jednej dvojstrane, viac klipartov a komentárov k fotografiám.

Formát tejto knihy umožňuje zdôrazniť aj najmenšie detaily profesionálnych snímok. Je ideálny pre svadobnú a veľkú rodinnú fotoknihu alebo fotoreportáž zo zaujímavých ciest - každá fotografia bude pôsobiť veľkolepo.